”Evrim Çakıcı ile Anne-Bebek Sağlığı ” TV Programım

”Evrim Çakıcı ile Anne-Bebek Sağlığı ” TV Programım

”Evrim Çakıcı ile Anne-Bebek Sağlığı ” TV Programım

Bildiğiniz gibi, ” Evrim Çakıcı ile Anne-Bebek Sağlığı Programı ” isimli bir televizyon programına başladım. Ülkemizde erken doğum yapan Annelere ve Prematüre Bebeklere dikkat çekmek için yazdığım blogumdan sonra, bu tv programı hedeflerim için iyi bir adım oldu.

Bundan sonra Anne-Bebek sağlığı, beslenme, gelişim konuları hakkında merak ettiğimiz bütün konuları TV Programımda uzman hekimlerimle işleyeceğim. Bütün programlarımın videolarını  blogumda da yayınlayacağım.

22.11.2014 tarihinde ilk programım yayınlandı. ( Kanal 34 DİGİTURK TURKSAT 4A uydu ama çok yakında Kanal ismi Sıhhat TV olarak değişecek. )

Etliler LİV Hospital Yenidoğan ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı Gülnihal Şarman ve El Bebek Gül Bebek Dernek Başkanı Özgür Doğa Keleş ile Prematüre Bebekler hakkınd akonuştuk. Gülnihal Hoca, prematüre bebeklerin kuvöz dönemi ve sonrasında ilk 1 yılda dikkat edilmesi gereken noktaları anlattı.

23.11.2014 Pazar günü Kozyatağı Acıbadem Hastanesinden Fzt. Özcan Kalkan ile erken doğumun yol açtığı sorunlardan biri olan serebral palsi tanısı, teşhis ve tedavileri hakkında bilgi verdi. Serebral Palsi gibi nörolojik kökenli fiziksel sorunların en etkili tedavisinin Beyine uyarı vererek yapılabileceğinden bahsetti.İlgili Mesajlar

Leave a Comment