Kozadan Çıkmak

kozadan çıkmak

Kozadan Çıkmak

 

Öncelikle herkese selam . İşlerim hayli yoğun olduğu için uzunca bir süredir blogumda yazamamıştım.

Tam yeniden yazılarıma dönmeye karar vermişken harika bir kitap okudum ve sizleri bu kitap ile tanıştırmaya karar verdim.

24 Haftalık prematüre doğan İpek Bade’nin Annesi sevgili arkadaşım Hatice Beyza Bulut Kozadan Çıkmak isimli harika bir kitap yazdı. Daha önce blogumda da mucize  hikayesini anlatmıştı.İlk bakışta sadece prematüre bebek ve hikayesi gibi görünse de bu bir Kişisel Gelişim Kitabı. Zaten kitapçılarda da Kişisel Gelişim kategorisinde bulabilirsiniz.

Tam bir kitap kurduyum ben. Çok kitap okurum ama en çok akıcı olanları severim. Sevgili Beyza inanılmaz akıcı bir dille hayatına çıkan yol ayrımlarını, mucizelere tanık olmayı, umut etmeyi, mücadele etmeyi ve en önemlisi mutluluğun yolunu anlatmış.

Ruhsal bir yolculuk, içe dönüş olmuş aynı zamanda Beyza için İpek Bade’nin doğumu ve sonrası. Hayat onu bambaşka ama çok mutlu olduğu bir noktaya getirmiş.

Gerek ilahi öğretiler, gerek farklı ülkelere seyahatler, farklı kültürler ile tanışmak, farklı şifa teknikleri ile tanışmak gerekse özgürlük ve umut dolu bir öykü.

Ben acilen alıp okumanızı öneriyorum. Hayata bakış açınız değişebilir.

 

Bu özel ve değerli kitapta sevgili Beyza bana ve prematureanneleri.com isimli bloguma da yer vermiş. Böyle kıymetli bir eserde yer alabilmek beni çok mutlu etti. Teşekkür ediyorum Beyza’cım.

 

Genelde tüm büyük kitapçılarda ve internette bulabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki iletişim bilgilerinden de kitabın yazarı Beyza’ya ulaşabilirsiniz.

 

http://www.ipekbadeorganik.com/default.asp

info@ipekbadeorganik.com

Instagram / İpekbadeorganikİlgili Mesajlar

Leave a Comment