Mami Power Annesi Şennur

33 Haftalık doğan Zeynep Dila’nın hikayesini daha önce blogumda okumuştunuz. Okumayanlar için tık tık lütfen ..

Uzmanlar ”  Prematüre Bebeğin ilk ilacı Anne sütü ” dediğine göre Prematüre Anneleri için süt üretimi çok önemli. Blogumda  sizleri  Anne sütü arttıran içecek  www.mamipower.com.tr  ile tanıştırdıktan sonra denemeye karar veren Şennur hn.ın deneyimini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Anne sütü yetmediği için neredeyse mamaya başlamak durumunda kalan Şennur hn. sabah ve akşam günde 2 kere Mami Power tüketmeye başlayınca süt üretimi oldukça artmış. Zeynep Dila bebek şu anda düzeltilmiş 6. ay, kronolojik 7,5 aylık ve ek gıdada alıyor. Anne Şennur hn. günde 6 öğün 120’şer cc Anne sütü verebiliyor.  Şennur hn. benimle deneyimlerini paylaşırken ne kadar mutlu olduğunu sık sık dile getirdi.

Tabii bende çok mutlu oluyorum sizlerin memnuniyetine şahit oldukça..

Prematüre Bebekler kuvözdeyken Anne’nin süt sağması veya süt üretimi güçleşebiliyor. Hele birde benimkiler gibi ikiz bebeklerse ..Bende bu dönemde süt arttıran takviyeler kullanmak durumunda kalmıştım. Bol sıvı almakta çok önemli bu aşamada..

Mami Power kilo yapmaz süt yapar..Renklendirici, koruyucu, kafein, yapay tatlandırıcı içermez. Amerika Brookes Üniversitesi onaylı Frut-ip meyveli glisemik indeksi düşük Anne sütü arttıran içecek. Şimdi hediyelerle birlikte 31 temmuz tarihine kadar www.mamipower.com.tr adresinden ister kapıda ödeme ister kredi kartı ile sipariş verebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Leave a Comment